• Hayat temizlik ve sağlık ürünlerinin tümünü Halıtlar'da bulabilirsiniz.

    Haberin devamı...


  • Web sitemiz geniş ürün içeriği ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına açılmıştır...

    Haberin devamı...

Bölgenin aranan temsilcisi ve dağıtıcısıyız...
Pazarlamacılığa yenilikçi bakış...

1994 yılından beri gıda pazarlama konusunda faaliyette olan Aykılıç Gıda, gıda ve temizlik ürünleri alanındaki pazarlama faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. Genç ve dinamik yapısı ile kısa sürede temizlik ve gıda alanında dünyada söz sahibi olmuş markaların güvenini kazanarak, bölgedeki aranan temsilcisi ve dağıtıcısı konumuna gelmiştir.

Yurtiçi faaliyetlerinin yanında yurtdışı satışlarıda bulunan Aykılıç, Başta Irak olmak üzere tüm Ortadoğu, Rusya ve Türki cumhuriyetler'e de toptan satış faaliyetlerinde bulunmaktadır. Üretici ve perakendeci arasında köprü konumunda olan Aykılıç, taşıdığı sorumluluğun bilinciyle bölgesinde perakende sektörüne en kısa zamanda, en uygun fiyatla, en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.

Aykılıç, sektöründe elde etmiş olduğu bu deneyim ve güven ile kısa bir süre sonra, tescili kendisine ait olan "SİLAY" markası ile de üretim yapmayı hedeflemektedir. Unutmayınız ki; çevrenizdeki herhangi bir markete girip, temizlik ve sağlık ürünleri reyonuna doğru yöneldiğinizde karşınıza çıkacak ürünlerin büyük bir bölümü Aykılıç'ın pazarladığı ürünlerden birisi olabilir...Copyright 2013 © Aykılıç Gıda San. ve İmalat Paz. Ltd. Şti. Design by Dolphin Creative